KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442517
nr 1344 2517
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Mötet", Signerad. Olja på duk, 73x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:04:13
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano